Problemy z nauką

Problemy z nauką

Problemy z nauką

Jeśli Twoje dziecko lub Ty sam masz problem z procesem uczenia się, koncentracją lub motywacją do nauki – hipnoterapia jest zdecydowanie dla Ciebie.

Umiejętność wyciszania umysłu i dostęp do nieograniczanej kreatywności pozowali Ci na efektywną pracę z intelektualną. W trakcie sesji możemy wypracować najbardziej efektywne metody i strategia przyswajania wiedzy. Często trudności w nauce związane są z niełatwymi emocjami.

W takim przypadku będziemy pracować na poziomie transformacji emocji, aby sam proces nauki wzbudzał w Tobie ekscytację, chęci i zaangażowanie (lub inne emocje, których odczuwanie przyniesie najlepszy dla Ciebie efekt).

Bariery tkwiące w podświadomości

Kolejny element, którym zajmiemy się podczas spotkań to właśnie ewentualne bariery tkwiące w podświadomości. Przykładem może być tu system ograniczających przekonań np. zawsze byłem słaby z polskiego. Historia jest tylko dla wybranych. Matematyka jest nudna.
lub niskie poczucie własnej wartości, które wybrzmiewa słowami: do niczego się nie nadaję / nie dam sobie rady / to nie dla mnie / nie poradzę sobie itd.

Cokolwiek do tej pory myślisz na swój temat możesz to zmienić!

Jesteś dość inteligentny, zaradny i pracowity, aby osiągnąć wszystko czego pragniesz.
Proces hipnoterapii pomoże wypracować najlepszy nawyk uczenia się, który przyniesie Ci w życiu wymierne korzyści.

Praca domowa przed sesją

  • Przemyśl, a następnie opisz jak chcesz aby wyglądała Twoja nauka po udanej sesji.

Problemy z nauką – Hipnoterapeuta Anna Antoniak-Pietrzak +48 509 808 005 – Hipnoza Warszawa

Curriculum is empty
Price 1,000.00
Hipnoterapeuta alias-seba
Czas trwania 0 weeks
Zapisani 0 students