Jak przygotować się do sesji

Jak przygotować się do sesji

Przebieg sesji

Proszę, abyś przeszedł/przyszła punktualnie na umówioną godzinę.
Jeśli jest taka potrzeba zabierz ze sobą pracę domową.

Sesja trwa do 2,5h

Pierwsza godzina to rodzaj wywiadu. Rozmowa wstępna poświęcona jest zrozumieniu na czym polega problem oraz zapoznaniu Cię ze sposobem pracy w hipnozie.

Zadbaj o wygodne, nie krępujące ubranie.
Większość sesji spędzisz w wygodnym fotelu lub na sofie.

Przebieg sesji online

Jeśli należysz do osób podążających za trendami światowymi i wybierasz formę pracy on-line, możesz być spokojny, jest równie skuteczna co tradycyjne spotkania z terapeutą. Praca w tej formule wymaga jednak od Ciebie zadbania o kilka ważnych elementów.
  • Sprawdź czy nikt podczas sesji nie będzie Ci przeszkadzał. Mam na myśli zarówno domowników jak i zwierzęta. Najlepiej abyś także wyciszył domofon, aby naszej pracy nie zaburzał dźwięk dzwonka.
  • Pracujemy przy pomocy transmisji wideo, poprzez jedną z dostępnych aplikacji np. WhatsApp. Przed sesją sprawdź czy zasięg Twojego Internetu jest wystarczający, czy telefon lub inne urządzenie przez które będziesz się łączył jest naładowane i czy jego bateria pozwoli na przeprowadzenie całości sesji.
  • Jeśli z jakiegokolwiek powodu rozłączy nas podczas pracy, nie przejmuj się. Oddzwonię do Ciebie ponownie i spokojnie będziemy kontynuować pracę.
  • Miejsce w którym przygotowujesz się do sesji powinno być wygodne i pozwolić oprzeć stabilnie plecy. Zadbaj o to najlepiej jeszcze przed sesją aby kamera mogła widzieć twoje ciało od popiersia w górę. Zrób również test swoich słuchawek i mikrofonu.
  • Płatność za sesję online pobieram z góry przelewem na konto.
  • Punktualnie o wyznaczonej porze czekam na Twój telefon.