O mnie

Anna Antoniak Pietrzak prywatnie

 

Otwarta

Radosna

Sprawcza

Gdybym miała siebie opisać trzema słowami to wybrałabym właśnie te trzy.

Otwartość
Jestem ciekawa ludzi i świata - to wspaniała cecha terapeuty! Dzięki temu moje zawodowe zaangażowanie w temat z którym przychodzi do mnie klient, jest szczere i nie wymuszone.
Lubię ludzi. Lubię ich poznawać, zgłębiać ich system myślenia, funkcjonowania, życia.Jestem daleka od oceny. Cenie indywidualizm. Do życia podchodzę praktycznie kierując się zasadą użyteczności. „Pięknie się różnić, mądrze być podobnym” Wiesław Łukaszewski. Szukam harmonii balansu i równowagi.

Radość
Po wielu latach zgłębiania i transformacji własnego wewnętrznego świata - ten jeden program doceniam wyjątkowo. Nie wiem skąd to mam, ale bardzo go lubię. Jestem zaprogramowana na radość! Wszelkie działania w swoim życiu podejmuje z radością w sercu (lub/i na twarzy!). Lubię robić to, co robię. I chce mi się chcieć. Wypełnia mnie motywacja i apetyt na życie! Być może zabrzmi to trywialnie lub nie dorzecznie, ale tak już mam. Zupełnie nie po polsku… obce jest mi zrzędzenie czy narzekanie. Wokół siebie tworze energię radości, i sprawczości.

Sprawczość

Dla mnie to niezwykle wspierający system przekonań dający wpływ na własne życie. Moja osobista sprawczość w którą wierzę powoduje, że nie ma rzeczy na świecie, której nie mogłabym zrobić albo osiągnąć. Do tego potrafię być niezwykle wytrwała i cierpliwa. W połączeniu z pracowitością daje to ekscytującą mieszankę motywacji dla innych. Bo nagle okazuje się, że można!

WhatsApp Image 2022-02-23 at 17.28.02 (2)
WhatsApp Image 2022-02-23 at 17.28.02 (3)
WhatsApp Image 2022-02-23 at 17.28.03 (1)

Anna Antoniak Pietrzak
droga przemiany

Każdego dnia daje świadectwo mojej głębokiej wiary, że wszyscy mamy ogromne możliwości, tylko nie wszyscy jeszcze je dostrzegamy!

Wiele lat w korporacji nauczyło mnie wytrwałości i pracy pod presją w nie sprzyjających okolicznościach. To był dar, mimo iż okupiony wieloma nie przespanymi nocami. Dzięki temu doświadczeniu, lepiej rozumiem innych. Nie jest mi obcy pęd za karierą, parcie na osiągniecie sukcesu. Rozumiem wypalenie zawodowe, frustrację i apatię.

Macierzyństwo to dopiero zawierucha! Jestem mamą trójki dzieci i świetnie rozumiem wyzwania jakie stoją na drodze rodziców. Role społeczne, które podejmujemy zazwyczaj są wymagające, jednakże dużo zależy od naszych własnych oczekiwań względem siebie. Warto pracować z tym obszarem, aby życie było wypełnione pasmem miłości a nie samych obowiązków.

Budowanie relacji. Nie martw się, mi też nie wyszło za pierwszym razem. Zmiana partnera, jak i zmiana otoczenia może wpływać na życie niezmiernie ożywczo. Wszystko co Ci się przytrafia jest lekcją. Ucz się zatem i korzystaj. Jedno jest pewne. Jeśli nie będzie łatwo, to będzie ciekawie!

Moja emigracja z Polski.
Poczucie odosobnienia wśród ludzi. Nie wyjaśnione poczucie gorszości. Tak jakby nie znajomość języka obcego odbierała intelekt.
Poczucie niemocy trwało kilka lat, sama potrzebowałam terapii.
Gdy przyszła mentalna odwilż, poczułam, że tworzenie sprzyjającego otoczenia to aktywny proces na który mamy wpływ. Przyjaźnie możemy budować całe życie.
Moja życiowa lekcja - weź odpowiedzialność za własne szczęście!

Anna Antoniak Pietrzak
zawodowo

Hipnoterapeuta, Coach, Nauczyciel Hipnoterapii

  • Dyplom Mgr. Zarządzania potencjałem społecznym, Uniwersytet Warszawski
  • Dyplom Coach, Studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Handlowa w Warszawie
  • Licencja trenera Typów osobowości Metody DISC, z uprawnieniami do przeprowadzania testów osobowości oraz ich interpretacji.
  • Certyfikat Hipnoterapeuty OMNI Hypnosis Training Center
  • Certyfikat Hipnoterapeuty National Guild of Hypnosis
  • Certyfikat Hipnoterapeuty National Board of Hypnotists
  • Nauczyciel, Mentor, Superwizor i współzałożyciel AkademiaHipnoterapii.pl

To jest odpowiedni moment

Oferuję Ci zmianę .

A teraz usiądź wygodnie w fotelu i zanim do mnie zadzwonisz, aby umówić się na sesje hipnoterapii być może po raz pierwszy w życiu skosztuj świadomie cytryny.