Hipnoza Online

Hipnoza Online

Terapia w hipnozie przez internet

Praca on-line weszła już na stałe do kanonu w wielu branżach. Podobnie stało się w ramach terapii prowadzonej w stanie hipnotycznego transu.
Nowoczesna technologia daje możliwości widzenia i słyszenia siebie nawzajem bez potrzeby osobistego kontaktu.

hipnoterapia on-line jest możliwa?

Hipnoterapia to terapia w stanie hipnozy. Zatem wystarczy doświadczyć hipnozy, aby móc skorzystać z terapii. Podczas pracy on-line dostosuje dla Ciebie najbardziej odpowiedni sposób indukowania transu hipnotycznego czyli metody wprowadzania w stan hipnozy.

Korzystając z mojego doświadczenia wiedzy i umiejętności pomogę Tobie abyś łatwo i swobodnie mógł doświadczyć hipnotycznego transu, a następnie przejdziemy do terapii, aby dokonać zmiany w podświadomości i uwolnić Cię od problemu z którym przychodzisz.

Czy hipnoterapia i hipnoza on-line jest bezpieczna?

Każdy proces hipnoterapeutyczny jaki przeprowadzam jest w 100% bezpieczny. Pracuje w podejściu wysoko etycznym. Wyznaję zasadę nie doradzania swoim klientom. Wszelkie rozwiązania jakie pacjent wypracowuje na sesji terapeutycznej w hipnozie pochodzą z jego nieuświadomionych wewnętrznych pragnień, a proces hipnozy, który prowadzę pozwala na dotarcie do źródeł i rozwiązania problemu.

Hipnoterapia pozwala uświadomić sobie nie tylko co ma się zmienić, ale także jak ma się to zmienić. Pacjent zdobywa dostęp do odpowiedzi na kluczowe pytania: co chcę w zamian i jak to osiągnąć, aby problem został w pełni rozwiązany.

 

Jak wygląda skuteczność sesji hipnoterapii on-line i czym różni się od sesji stacjonarnej?

Moją rolą jako hipnoterapeuty jest poprowadzić Cię do świata wewnętrznych przeżyć, tam gdzie żyją twoje emocje, nawyki (automatyzmy), myśli (systemy przekonań), schematy działania. Pomogę zdiagnozować Ci co nie funkcjonuje poprawnie, czyli jakie uczucia, myśli lub emocje działają na Ciebie ograniczająco.

Co dokładnie powoduje, że w reakcji na jakąś sytuacje odczuwasz określony deficyt i/ lub przymus jakiegoś działania. Pamiętaj brak działania to także działanie, ale wyhamowujące. Następnie dzięki metodom pracy terapeutycznej w hipnozie pomogę Ci dokonać zmiany.

Przykład.
Zapalenie papierosa.
Twój umysł nadał paleniu papierosa określony kontekst. Bardzo często jest to uczucie relaksu. Innymi słowy posiadasz zautomatyzowany schemat postępowania, który łączy: odczucie stresu – problem, z zapaleniem papierosa: relaks- rozwiązanie problemu.

Kiedy doświadczasz stresu, lęku, dyskomfortu zapalasz papierosa, bo tenże przywołuje przez twój podświadomy umysł uczucie relaksu.
W procesie hipnoterapii zmienimy połączenie w twoim podświadomym umyśle w taki sposób, abyś od dziś mógł odczuwać relaks bez zapalenia papierosa.

Praca w hipnoterapii to nie magia a bardzo naukowo uwarunkowany mechanizm. Za wszystkie zautomatyzowane, bezwiedne reakcje naszego umysłu odpowiadają połączenia neuronalne. Osoba uzależniona od palenia papierosów ma połączenie neuronalne, które powodują, że „najlepszą dostępną reakcją na stres jest zapalenia papierosa”.

Podczas terapii w hipnozie powołamy do życia nowe połączenia neuronalne. Nowe strategie odczuwania i postępowania w sytuacji stresowej. W efekcie osoba zdobędzie nowe doświadczanie osiągania spokoju, relaksu w odpowiedni adaptacyjny i zdrowy sposób dla siebie sposób. Zostanie osobą wolną od przymusu palenia do końca życia.

Skuteczność mojej pracy w hipnoterapii sięga 90%.hipnoza online

Kiedy spotykamy się w gabinecie, mogę wykorzystać nie tylko słowa, ale także wzmacniać przekaz dotykiem i moją obecnością. Kiedy siedzisz z kimś w jednej przestrzeń czujesz obecność, koncentrację i uważność drugiej osoby na sobie.

Podczas pracy osobistej w gabinecie wykorzystuje wszystkie dostępne kanały przekazu i obecności, aby wypracować jak najlepsze efekty z moimi pacjentami. Kiedy kontaktujemy się on-line, nasza relacja jest inna, gdyż ogranicza się do wizji i fonii.

Jak się przygotować do sesji hipnozy online ?

Aby sesja hipnoterapii była maksymalnie skuteczna należy zadbać o dobry kontakt. Przed sesją sprawdź, czy łącze internetowe jest wystarczająco silne, abym mogła widzieć twoją twarz i postać od pasa w górę. Twoja pozycja ciała podczas sesji powinna być jak w wygodnym fotelu.

Zadbaj o słuchawki z dobrym mikrofonem, abyśmy mogli słyszeć siebie bez zarzutu. Kiedy zaczniesz rozluźniać swoje ciało w hipnotycznym transie twój komputer lub telefon z kamerą przez którą się widzimy, musi pozostać w niezmienionym miejscu, dlatego warto zadbać o statyw lub stabilną półkę.

Kiedy będziemy pracować on-line, możesz słyszeć jak Twoje dzieci chodzą po mieszkaniu, pukają do ciebie z pilną sprawą lub twoje psy drapią w drzwi, abyś je wpuścić. Dobrze jest uniknąć takich sytuacji, dlatego po twojej stronie jest zadbać, aby nikogo nie było w domu.

Jeśli zadbasz o wyżej wymienione punkty, twoja sesja hipnozy on-line będzie skuteczna, a ty będziesz zadowolony z wypracowanych zmian.

Jak się umówić na sesję on-line?

Zadzwoń do mnie na numer telefonu 509808005 . Powiedz z czym chcesz pracować. Znajdziemy dogodny termin na spotkanie. Sesja trwa u mnie zazwyczaj 2-2,5h.
Przed sesją dokonasz wpłaty za terapię przelewem na konto.
W dniu sesji zadzwonię do ciebie na komunikator, który ustalimy za komfortowy (zazwyczaj Skype).

Dlaczego warto umówić na sesję on-line?

Hipnoterapia daje możliwość w bardzo szybkim czasie wypracować trwałe zmiany, które pozwolą ci funkcjonować tak jak tego pragniesz. Pracując ze mną możesz doświadczyć zmiany na poziomie, który do dziś dnia wydawała ci się nie osiągalny.

Zawsze mówię zastanów się czego pragniesz a nie co jest według ciebie możliwe do osiągnięcia. Zawsze zachęcam do mierzenia wysoko.Jeśli z różnych względów nie ma możliwości pracy osobistej w gabinecie, warto nie zwlekać tylko realizować alternatywne ścieżki osiągania dobrostanu w życiu. Dość marudzenia, czekania i szukania wymówek!

Jeśli pragniesz zmiany i czujesz że jestem właściwą osobą aby poprowadzić cię do osiągnięcia swojego mentalnego sukcesu nie wahaj się dłużej i po prostu podejmij terapię w taki sposób jaki na ten moment jest możliwy.

Całość procesu terapeutycznego ma charakter poufny, nie zależnie czy pracujemy w hipnozie on-line czy osobiście. Jeśli natomiast chcesz zachować w tajemnicy temat i szczegóły swoich problemów, zgłoś to proszę przed sesją.

Możemy dobrać takie metody pracy w hipnozie, które pozwolą Ci nie opowiadać o trudnych sytuacjach, które przeżyłeś/łaś. Praca on-line daje dodatkowy element anonimowości, który szanuje. Decyzja co do farmy jest po twojej stronie.

 

Jeśli chodzi natomiast o dobór metody, techniki czy narzędzia terapeutycznego, to ten element pracy dobieram w zależności od złożoności tematu z którym pracuj i celu jaki stawiamy w danym dniu do osiągnięcia.

Mogę tylko na koniec podsumować, że posiadam bardzo bogate doświadczenie i umiejętności hipnoz

y i hipnoterapii, jestem od lat nauczycielem hipnozy i hipnoterapii w jednej z lepiej działających szkół hipnoterapii w Polsce oraz superwizorem, który dba o skuteczność i najwyższe standardy pracy hipnoterapeutów.

Hipnoza onlie – Hipnoterapeuta Anna Antoniak-Pietrzak +48 509 808 005 – Hipnoza Warszawa Konin

https://hipnoterapie.pl/kontakt/