Nauka języków obcych

Nauka języków obcych

Nauka języków obcych

Nauka języków obcych

Zależy od kilku czynników, Po pierwsze, w ogóle sposób uczenia się, czyli świadome strategie przyswajania wiedzy. Możemy tu mówić o swoistym nawyku uczenia się. Jedni go mają a inni nie. Jednych wspiera a drugich ogranicza. Hipnoza pozwala na szybkie i trwałe wypracowanie wspierającego nawyku.

Kolejna rzecz to naszej motywacja. Innymi słowy ważny jest powód dla którego chcemy nauczyć się posługiwać językiem obcym.

Następny element to emocjonalne bariery, trudne doświadczenia związane z nauką języka obcego. Na tym etapie weryfikujemy co i jak należy usprawnić, abyś poczuł wewnętrzną sprawczość i wolność. Zneutralizujemy wpływ jaki w przeszłości wywarł na Ciebie np. nie tolerancyjny nauczyciel lub traumatyczne doświadczenia związane z językiem obcym.

Bardzo często osoby nie zaczynają mówić w języku obcym z obawy przed popełnianiem błędów. Ocenianie za efekty a nie za włożony wkład pracy w dorosłym życiu przekłada się na potężne bariery lękowe przed porażką. Sporo osób w ogóle obawia się oceny i dlatego wycofuje się z potencjalnych aktywności.

Hipnoza pozwala na osiągnięcie poczucia uwolnienia od zewnętrznej oceny, co automatycznie przełoży się na łatwość wyrażania siebie nie tylko w języku obcym.
Nie rzadko także będziemy pracować z przekonaniem, które kiedyś także miałam, że języka obcego to ja się nie nauczę.

Praca domowa przed sesją

  • Zrób listę – jakie najważniejsze emocję chcesz odczuwać kiedy uczysz się języka obcego. Jak chcesz się czuć kiedy mówisz w obcym języku.

Nauka języków obcych Hipnoterapeuta Anna Antoniak-Pietrzak +48 509 808 005 – Hipnoza Warszawa

Curriculum is empty
Price 1,000.00
Hipnoterapeuta alias-seba
Czas trwania 5 dni
Zapisani 0 students